השתלות שיניים במרכז

השתלות שיניים במרכז

בשנים האחרונות ניתן לראות את תחום התפתחות השיניים באזור המרכז כך שהיום כבר קשה לזהות שתלים. טכניקת ההשתלה השתפרה עד מאד ורבים מעוניינים לעבור את הטיפול. הצלחת הטיפול תלויה בבחירת רופא שיניים מומחה בתחום השתלות שיניים במרכז כמו ד"ר אמינוב המבצע את ההשתלה בצורה הטובה ביותר.

 4 שלבים של השתלות שיניים

השתלות שיניים במרכז כוללות 4 שלבים:

  • הכנה של הלסת: כחלק מהטיפול יש להכין את הלסת לכניסת השתלים העשויים בורג. במסגרת ההכנה רופא השיניים יבצע חור במטרה להחדיר את הבורג במקום בו אין שיניים.
  • מיקום השתל: בסיומו של השלב הראשון יש לגשת לשלב השני בו הרופא ירחיב את החור במטרה לבצע התאמה בין הבורג לחלל הפה ולאחר מכן ירכיב מכסה אשר יגן על הבורג.
  • הנחה של כתר באופן זמני: לאחר כמה חודשים הרופא יסיר את המגן ויניח במקומו כתר זמני ולאחר מכן כתר קבוע

אנו עובדים עם מעבדת שיניים ברמת גן המתמחה בהכנת השתלים בהתאמה אישית עבור עכל מטופל ומטופלת.

 מהי משך ההחלמה

מטופלים רבים מעוניינים לדעת מה משך ההחלמה. ההחלמה תלויה במספר גורמים כאשר הגורם העיקרי הוא שמירה על היגיינה. חוסר הקפדה על היגיינה עשוי להביא לכך כי השתלים לא יקלטו והטיפול לא ינחל הצלחה ולכן חשוב מאד לעשות שימוש בחוט דנטלי במטרה לשמור על ניקיון.

 קבעו פגישת מעקב

בעת הליך ההחלמה אל תפספסו את פגישת המעקב על מנת לראות כי השתלים נקלטו בצורה הטובה ביותר. שימו לב כי כבר בשלב הנחת הכתרים חשוב מאד לקבוע פגישה אצל רופא השיניים במטרה לבחון את ההתקדמות השתלים.

 בצעו השתלת שיניים רק אצל רופא מומחה

השתלת שיניים אינה עניין של מה בכך ולכן חשוב מאד לבצע את ההשתלה אצל רופא מומחה בתחום בעל ניסיון רב. בשל העובדה כי קיימים כיום לא מעט רופאי שיניים באזור המרכז, ניתן להתייעץ עם קרובים או בני משפחה על מנת לאתר את הרופא הטוב ביותר. הקפידו לבחון את ניסיונו של הרופא על מנת לקבל את הטיפול המקיף ביותר אשר יסייע לכם ליהנות משתלים בטכניקה מתקדמת כך שלא תרגישו בהבדל.

השתלות שיניים במרכז