מרפאות שיניים במודיעין | מבטיחים לכם השתלת שיניים ביום אחד? בואו לגלות את התהליך האמתי!

מבטיחים לכם השתלת שיניים ביום אחד? בואו לגלות את התהליך האמתי!

בשנים האחרונות לא חסרים פרסומים של מרפאות שינים בכל חלקי הארץ המציעות השתלת שיניים ביום אחד שנועדה לאפשר חיוך מושלם והעלאת איכות החיים.

עם זאת במרפאות שיניים מקצועיות, כמו במרפאתנו, מרפאת שיניים במודיעין, מסבירים כי פרסום אודות "השתלת שיניים ביום אחד" אינו מדויק, וכי תהליך החדרת השתלים אל העצם, אמנם נעשה בתוך יום, אבל הוא חלק מתהליך ממושך יותר שנועד להקנות מערכת שיניים שלמה בפיו של המטופל.

השאיפה ליהנות מחיוך מרהיב וממערכת שיניים לבנות ומושלמות, גורמת לרבים לפנות אל מרפאות שיניים במודיעין, בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ, תוך חיפוש אחר מרפאת שיניים במודיעין בה מבצעים את פעולת ההשתלה במהירות.

עם זאת במרפאת השיניים, מרפאת שיניים במודיעין, אשר נמצאת בבעלותו וניהולו המקצועי של ד"ר ג'וליאן פרימן, "ההבטחה להשתלת שיניים ביום אחד היא סידרה של טיפולים שנמשכים לאורך תקופה של מספר חודשים. לכן אל לו למטופל להשלות את עצמו ולבדוק לפרטים הצהרה זו".

בכל הנוגע אל מרפאות שיניים, אחת המרפאות הבולטות בתחום שיקום הפה הינה אצל רופא שיניים במודיעין זה, מרפאת שיניים במודיעין. בראיון עם מנהל המרפאה, ניסינו להבין יותר אודות תהליך 'שיקום הפה', משך הזמן והשלכות השיקום:

כדי להבין את תחילת התהליך חשוב לדעת כי כל לקוח שמגיע למרפאה ממלא שאלון בריאות באמצעותו אנו בודקים את כל הנתונים הרפואיים של המטופל, וזאת כדי להבין אם ניתן לעבור לשלב השני של תכנית הטיפול וכדי לבדוק האם המטופל מתאים להשלמת שיניים, או לכל טיפול פולשני כזה או אחר.

חשוב לדעת כי שיקום על גבי שתלים, אינו מתאים לכל אחד וזאת משום שישנם מטופלים שהם מעשנים כבדים או חולי סכרת, או מטופלים עם בעיות קרישת דם ועוד, לכן במידה וישנן בעיות: אנו נבקש אישורים רפואיים מרופאי המטופל לצורך איתור פתרונות לשיקום הפה.

במידה ואין בעיה, נעבור לשלב בניית תכנית לשיקום הפה, כאשר הלקוח מגיע למרפאה, מבצע צילום פנורמי כדי לאבחן את היתכנות ההשתלה, משמע: בדיקת היכולת להחדיר שתלים, וזאת משום שצריך עצם במידה מספיקה למען הפעולה.

ברוב המקרים, צילום פנורמי מספק מידע כללי על היתכנות השתלה ואודות האפשרות לביצוע שתלים. במקרה ונראה חוסר עצם בצילום: נבנה תכנית טיפול הכוללת השתלת עצם המתאימה ללקוח, ורק לאחר מכן, נבצע בפציינט את החדרת השתלים.

כיצד מתרחש תהליך החדרת שיניים?

לפני שאסביר על התהליך, חשוב לדעת כי המושג "השתלת שיניים" הוא לא מדויק, אנו לא משתילים שיניים אלא מחדירים שתלים. במושג העממי קוראים לפעולה "השתלה", אך מדובר בהשתלת שתלים מתאימים למטופל וזאת לפי אורך וקוטר, על פי צילומי לסת ולאחר מכן החדרת שתלים במקומות שמאפשרים פיזור אידיאלי בכל לסת.

"החדרת שתלים" היא בעצם שיקום כללי של כל חלל הפה, כאשר ברוב המקרים אנו מחדירים את השתלים ללסת, מרכיבים עליהם מבנים באותו היום, בזמן שהליך החדרת השתל נעשה על ידי קידוח בקוטר המתאים ובאורך המתאים.

לאחר מכן מברגים את השתל לתוך העצם, כאשר ברוב המקרים אנו שמים את המבנים על גבי השתלים עצמם ומרכיבים שיניים זמניות על המבנים. תהליך זה נקרא 'השתלה ביום אחד', תוך שאת השיניים הזמניות משאירים בפה למשך 3 עד 6 חודשים (תלוי בסוג הטיפול).

לאחר תקופת ההחלמה שציינו, אנו מוציאים את השיניים הזמניות ומרכיבים שיניים קבועות, תוך הדבקת השיניים עם דבק זמני לתקופת הסתגלות של כחודשיים עד שלושה. כאשר אנו מבינים כי הלקוח מרוצה מהעבודה של הרופא המשקם, מתבצעת הדבקה עם דבק חזק יותר לקיבוע סופי של מערכות השיניים.

מדוע מבטיחות מרפאות השיניים השתלה ביום אחד?

מי שמבטיח השתלת שיניים ביום חייב לציין כי זהו חלק מהתהליך. אצלנו במרפאה לא מוכרים אשליות ומציינים שאכן ביום אחד ימסרו שיניים זמניות למטופל עד קליטת השתלים במשך כמה חודשים בתוך העצם, ורק לאחר3 עד 6 חודשים (ברוב המקרים) ניתן לבצע את המשך התהליך אשר נחשב לשיקום הקבוע.

ממה עשויים השתלים?

שתל המדמה שורש עשוי טיטניום. זהו חומר איכותי במיוחד בו משתמשים בכל העולם וזאת משום שמדובר בחומר אשר מחזיק מעמד לאורך שנים!

כמה זמן יארך התהליך? ולמה צריך להתכונן?

מתחילת הטיפול ובניית התכנית צריך לקחת בחשבון כי שיקום פה מלא או כל עבודת שתלים נערכת בין שלושה חודשים עד ארבעה חודשים ולפעמים גם תשעה חודשים.

ומה לגבי כאבים?

חשוב לדעת כי במקרים בהם לא מתבצעת השתלת עצם (הרמת סינוס) ברוב המקרים, המטופל יוכל לחזור לעבודה תוך 24 שעות. במקרה של העמסה מידית (השתלה ביום אחד), המטופל יהיה מוגבל לאכילת דברים רכים בלבד ומבושלים במשך 60 יום. ברוב המקרים לאחר חודשיים ניתן לתפקד עם השיניים בצורה רגילה.

רבות מרפאות השתלות שיניים במודיעין המבטיחות תהליך ללא כאב, האם זה נכון?

ראשית חשוב להבין כי כאב הוא דבר אינדיבידואלי והוא משתנה ממטופל למטופל. אנו במרפאה מנסים לבצע את התהליך עם מינימום כאב, בזמן שברוב המקרים אין תהליך חיצוני שמגביל את המטופל, אבל ישנם מקרים של עבודה עם עצם הלסת שגורמת לנפיחות, כאשר הנפיחות מגיעה לשיאה עד שלושה ימים ולאחר מכן פוחתת.

 כמה זה עולה לנו?

ישנן הצעות לשיקום שיניים במחירים שונים, כאשר מדובר בשיקום מלא, ייתכנו הצעות מחיר ממרפאות שונות בסכומים שבין 60 אלף שקלים ל 200 אלף שקלים. אני רוצה להדגיש כי המרפאה שלנו אינה הזולה או היקרה ביותר לשיקום שיניים, אבל אנו מבטיחים לעשות הכל כדי לתת את הטוב ביותר!

אצלנו במרפאת שיניים במודיעין, מרפאת שיניים במודיעין, ידוע כי מעבר לכאב הפיזי שאנו משתדלים מאד להפחית, ישנו כאב וקושי גם בהוצאת התקציב לטיפול שיניים. לכן הגענו להסכמה עם גורם מימון, שמקנה הטבה לקבלת מימון לטיפול שיניים בהחזרים שינועו בין 100 שקלים ל 1,000 שקלים לחודש בהוראת קבע, בהתאם ליכולות המטופל.

מרפאת השיניים שלנו, פועלת בישראל כבר למעלה מעשרים שנים בהנהלת ד"ר ג'וליאן פרימן, וטופלו בה אלפי לקוחות מרוצים. בין השירותים שמספקת הקליניקה ניתן למנות טיפולים כירורגיים כמו בניית עצם, התקנת שתלים דנטליים וצילומי שיניים, לצד טיפולים אסתטיים כמו הלבנת שיניים וטיפולים לשיקום הפה, חניכיים, ציפוי שיניים ועוד, כשכל הטיפולים מתבצעים תחת קורת גג אחת, כולל שירותי מעבדה.

נכתב ע"י primatik קידום אתרים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *